Nabídka práce – řidič, skladník

Řidič pro nákladní a kamionovou dopravu
Požadujeme:

  • Řidičské oprávnění skupiny C a CE
  • Zodpovědnost, pečlivost a fyzickou zdatnost
  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní české společnosti s více než dvacetiletou tradicí
  • Přátelský kolektiv a pohodové pracovní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Práce pouze v pracovní dny – VÍKENDY A STATNÍ SVÁTKY VOLNÉ!
  • Zajištění pravidelného profesního školení řidičů, včetně jeho plné úhrady
  • Práce pouze v rámci CZ a SK

Nástup možný ihned.

Skladník v mrazírenském skladu/podnikové prodejně
Náplň práce:

  • Příjem, kontrola, naskladňování a vychystávání zboží
  • Doplňování zboží a vychystávání zboží v rámci podnikové prodejny
  • Manipulace s uskladněným zbožím

Požadujeme:

  • Samostatnost, pečlivost a fyzickou zdatnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Zodpovědný přístup ke svěřeným hodnotám
  • Zkušenost s prací ve skladu výhodou
  • Průkaz na VZV výhodou

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz

V případě zájmu volejte na tel. 602 788 922 nebo 572 574 500.